Środa Śląska, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kontroler Jakości/Wsparcie produkcji

Środa Śląska (Komorniki)

Firma SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie selekcji, naprawy, detali i komponentów oraz wyrobów gotowych dla przedsiębiorstw z branży Automotive, RTV/AGD, FMCG. (sgp.biz.pl/)
Poszukujemy osoby na stanowisko:
Kontrolera Jakości/Wsparcie Produkcji
Miejsce pracy: Środa Śląska (Komorniki)
Nr ref. KJWP/08/14/S
Obowiązki:
Inspekcja / sortowanie / naprawa komponentów oraz wyrobów gotowych w firmach produkcyjnych
Praca według ściśle określonych procedur i instrukcji
Zapewnienie terminowej realizacji zadań
Analiza i raportowanie wyników inspekcji / naprawy
Dbanie o porządek i organizację własnego stanowiska pracy
Wymagania:
Dbałość o szczegóły, zdolności manualne
Dyspozycyjność
Doskonała organizacja pracy własnej
Oferujemy:
Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
Umowę zlecenie oraz motywacyjny system wynagradzania
Możliwość rozwoju i awansu (szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz jakości)
Pracę w dynamicznym zespole nastawionym na jakość i wyniki

Jeśli uważasz że jesteś osobą odpowiednią na to stanowisko i chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 20 Sierpien, 2014  09:49

Identyfikator: 518203

Wyświetleń: 2377