Środa Śląska, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Automatyk Utrzymania ruchu

Komorniki

Firma PGW (Pittsburgh Glass Works) to jedna z najbardziej innowacyjnych firm produkujących szyby klasy premium dla przemysłu motoryzacyjnego. Produkty firmy znajdują zastosowanie w pojazdach najbardziej wymagających koncernów motoryzacyjnych, m.in. dostarczane szyby do obecnego modelu Mercedes Klasa S. PGW posiada 6 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w Stanach Zjednoczonych.
W związku z rozpoczęciem nowej inwestycji w Komornikach k. Środy Śląskiej poszukujemy osób na stanowisko:

AUTOMATYK UTRZYMANIA RUCHU
Nr ref 78/2014

Opis stanowiska pracy:

&#8226; Nadzór nad parkiem maszynowym i infrastrukturą przemysłową zakładu;
&#8226; Wykonywanie napraw i przeglądów maszyn produkcyjnych oraz instalacji budynkowych;
&#8226; Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami;
&#8226; Nadzór nad bezpieczeństwem energetycznym (utrzymanie ciągłej dostępności mediów na potrzeby procesu produkcyjnego i całego zakładu);
&#8226; Współpraca z serwisem dostawców maszyn;
&#8226; Utrzymywanie najwyższych standardów bezpieczeństwa pracy poprzez kontrolę
i usprawnianie parku maszynowego oraz infrastruktury przemysłowej;

Wymagania:

&#8226; Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne z zakresu automatyki przemysłowej / elektroniki / mechatroniki;
&#8226; Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku automatyka w zakładzie produkcyjnym;
&#8226; Posiadanie aktualnych uprawnień SEP E1 do 1 kV (mile widziane powyżej 1kV);
&#8226; Wysoki poziom wiedzy z zakresu elektrotechniki;
&#8226; Znajomość programowania sterowników PLC;
&#8226; Znajomość obsługi robotów przemysłowych;
&#8226; Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych;
&#8226; Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w stresie;
&#8226; Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
&#8226; Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

Oferujemy:

&#8226; Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
&#8226; Pracę w międzynarodowym środowisku;
&#8226; Możliwość kontaktu z innowacyjna technologia produkcji szyb;
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie;

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV oraz listu mot. w jęz. polskim na adres mailowy REKRUTACJA@PGWGLASS.COM.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie do celów niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przekazywanie ich za granicę zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. z późn. Zm. ( Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926).
Zapewniamy, że żaden pracownik bądź osoba zainteresowana pracą nie będzie traktowana gorzej niż inni ze względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, wyznanie, narodowość, przekonania polityczne czy orientację seksualną.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 14 Maj, 2014  09:23

Identyfikator: 506548

Wyświetleń: 1838